Dětský den 6.6. 2020

I když nám počasí moc nepřálo i tak jsme si užili úžasný dětský den. Celá organiizace stála na Partiku Polákovi, spousty dobrovoníků z řad byvalých klientů DD, studentů z VŠ a dobročinné organizaci TVOŘÍME ÚSMĚVY.

Malé děti si prošly pohádkový les a na velké děti čekala napínavá hra. Ty se pustily do chytání zločinců. Všem se to moc líbilo.

Vše bylo zakončeno výborným občerstvením, které nám připravila teta kuchařka s paní ředitelkou Šárkou Michalíkovou. A samozřejmně nechyběly i odměny.
FlyZone park v Hradci Králové

V neděli 7. 6. 2020 vyrazila celá naše parta ze Sedloňova směr Hradec Králové do vytouženého Flyzone parku. Dárkový poukaz od Ježíška jsme využili až teď, protože z důvodu pandemie jsme nemohli jet dříve.

Na místo jsme přijeli v 9 hodin. Od 9.15 do 12 hodin si naše děti užily spoustu zábavy, atrakcí a adrenalinu. Poměřily si mezi sebou sílu, zdatnost a vytrvalost.

V parku se nachází tyto atrakce:

Trampolínová aréna s basketbalovými koši, Horolezecké stěny, Olympijská trampolína, Ninja Warrior, Gladiátor, Twister, Dětský koutek, Slack line a další.

Všem dětem se v parku moc líbilo a celou cestu si vyprávěly zážitky a dojmy. Domů jsme přijeli po 13 hodině, dali si pozdní oběd a na chvíli šli odpočívat. Nějak nás to všechny zmohlo. 

Velké DÍK patří tetě Martině.   

Iva, Jirka a děti